Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 10:17

Shitet banesa 120.5m2, në Vushtrri tek Aniku Rezidencë

Publikuar: Qer 24 10:17
Shikime: 1351
KODI 0903

Shitet banesa 120.5m2, kati 8, në Vushtrri tek Aniku Rezidencë. Banesa posedon dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo, wc ndaras, depo dhe ballkon. Banesa është e gatshme për banim!

045 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione