Shitet Banesa 56m2 në kompleksin Qetësia

Shitet nga: L.M Sot 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa në kompleksin Qetësia në katin e katërt, posedon kuzhinën së bashku me sallon , një dhomë gjumi , ballkon , koridor dhe banjo.

Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, hyrje me një lift për secilin objekt, parking rrugor kurse bodrumi ka destinim garazhimin.

Objekti do të ketë një sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje dhe shërbimesh 24h për banorët e saj.
Leaflet
Në fillim