Shitet banesa 85m2 në qendër të Vushtrrisë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Dje 17:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Kodi 0399

Shitet banesa 85m2 në qendër të Vushtrrisë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, depo. Banesat ndodhet mu në qendër të Vushtrrisë, përballë postës.

Çmimi i volitshëm!

383 45 251 251
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet banesa 78.79m2, kati 5, në Fushë Kosovë 0 EUR
Shitet bsnesa 121.51m2, kati 1, në Kompleksin Eliza 0 EUR
Shiten banesa 1, 2 dhe 3 dhomëshe 0 EUR
Shiten banesat tek Sarajet e Matit, Mati 1 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione