Shitet banesa 86m2 në Vushtrri

0 EUR

Shitet nga: Besarti Sot 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Shitet banesa në qendër të Vushtrrisë, në rr. Blerim Zyqaku afër Sheshit Hasan Prishtina në katin e parë dhe është extra e mobiluar.

Banesa ka ngrohje qëndrore dhe klimë (nxemje dhe ftohje) dhe ka këtë renditje;
Salloni me kuzhinë,
Dhoma 1,
Dhoma 2,
Koridori,
Banjo dhe WC
Depo dhe
Ballkoni (i mbyllur me xhama lëvizës)

Cmimi sipas marrëveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione