Shitet Banesa 87m2 në kompleksin Qetësi

Shitet nga: L.M 13 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa në kompleksin Qetësia në katin e tret, posedon kuzhinën së bashku me sallon , dy dhoma gjumi , ballkon, koridor, banjo dhe një depo.

Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, hyrje me një lift për secilin objekt, parking rrugor kurse bodrumi ka destinim garazhimin.

Objekti do të ketë një sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje dhe shërbimesh 24h për banorët e saj.
Leaflet
Në fillim