Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 08:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shiten banesat 69.90, kati 1 dhe 69.30m2, kati 7 0 EUR
Shitet banesa 86.64, kati 3 0 EUR
Shiten banesat një dhomeshe 0 EUR
Jepet me qira/shitet banesa/zyra 51m2 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Kodi 0572

Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrrisë, rr. Sheshii Lirisë. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma gjumi, depo, ballkon.

383 45 251 251
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Jepet me qira depo 500m2, buzë rrugës Prishtinë - 0 EUR
Shitet shtëpia/pemishtja/ferma 1 hektarë e 8 ari 0 EUR
Jepet me qira lokali 1600m2 0 EUR
Shiten banesat 90 dhe 94m2 Lagja e Muhaxherve 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione