Shitet Banesa kati 3

Shitet nga: Bedriu 09 Tet 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 90m2, kati i 3-te ne Vushtrri. Banesa gjendet mbrapa komunes dhe posedon:
2 dhoma gjumi - kuzhin - sallon - ballkon - banjo - depo.
Leaflet
Në fillim