SHITET BANESA me 3 dhoma gjumit = 116.15m2 - Kati 2 banim

55 752 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 3+1 në rrugen magjistrale në Vushtrri

116.15m²│3 Dhoma gjumi│2 Banjo│Wc│Kati 2 banim │Blloku 1

Banesat ndodhen në fazen e meremetimit final dhe pritet qe deri ne qershor te vitit 2021 dhe te finalizohet objekti i parë nga dy blloqe gjithesejt.
Rrugë kryesore, izolim tërmik, dritare cilësore, organizim shumë të mirë, 8 banesa në katë dhe 2 ashensorë.

Banesa përfshinë nje sipërfaqe prej 116.15 m2 me 3 dhoma gjumi, sallonin se bashku me kuzhine dhe me pamje shume të bukur dhe te qete nga pjesa mbrapa objektit.

Banesa ka pozitë perfekte në kompleks, organzim shumë funksional, punim shumë cilësorë, rrugë kryesore, pamje të hapurë dhe të pa penguar, afër keni Qendren, QKMF, Shkollat Fillore dhe Trafikun Urban.

Çmimi: 55,752 €

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [+Viber]
✆ +383 48 63 63 80
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione