Shitet Banesa ne Vushtrri

0 EUR

Shitet nga: Altin 21 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa ne Vushtrri ne Rrugen Avni Rrustemi prane shkolles fillore Mustaf Venhari.
Banesa ka haspire 113m2 ne katin e 5 nje ndertim i ri dhe perfekt dhe ka hapsire shume te pershtatshme per banim
Qmimi i arsyeshem!
Per me shume 📞+38349301123
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione