SHITET BANESA

35 000 EUR

Shitet nga: Arber F Selmani Dje 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet për #SHITJE Banesë 82m2 në Vushtrri.

Banesa gjendet tek ish Stacioni i Ri ,kati i 7-të. Ky objekt është ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron kushte shumë të mira për banim, parkingje të mjaftueshme, hapësira të përbashkëta etj.

Banesa posedon;

| Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Depo

ID e shpalljes 5

Çmimi: 35,000€ (i negocushëm)

Për më shumë na kontaktoni: 044 932 232
📞+38344932232
Arber F Selmani
  Online
+38344932232
Leaflet
Në fillim