SHITET Banesë 92 m² tek ish - Stacioni i Autobuseve Vushtrri

42 500 EUR

Shitet nga: Enis Lahu 27 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 2+1 tek ish Stacioni i vjeter i autobusëve në Vushtrri

92m²│2 Dhome gjumi │Banjo │Wc │ Kati 5

Banesa ndodhet në katin e 5-të në kuadër të një objekti i cili është i perfunduar dhe i banuaeshem. Rrugë kryesore, izolim tërmik, dritare cilësore, organizim shumë të mirë, dhe ashensorë.

Përfshinë sipërfaqe prej 92 m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, Banjo, Wc, Depo, Koridor dhe Ballkon me pamje të bukur nga rruga kryesore dhe qasje nga salloni dhe nga 2 dhomat e fjetjes.

Banesa ka pozitë perfekte, gjendet në qender te qytetit, organzim shumë funksional, punim shumë i mirë, rrugë kryesore, pamje të hapurë dhe të pa penguar, afër keni Qendren, Komuna, qendrat tregtare interex dhe Edona, QKMF, Shkollen Fillore Naim Frasheri dhe Trafikun Urban, Ura e Gurit, Palestra e sporteve, Qedra rinore etj.


Çmimi: 42,500 € [ i negociueshem ]

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ +Viber ]
✆ +383 48 63 63 80
Leaflet
Në fillim