SHITET banesë - Kompleksi Dijari = 91.34 m² Kati 1

49 500 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Sot 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHITJE Banesë moderne 2+1 tek kompleksi Dijari në Vushtrri

91m²│2 dhoma gjumi│Banjo│Kati 1

Banesa ndodhet në katin e 1-rë (nga 7 gjithësejt) në kuadër të një objekti i ndërtuar kohë më parë nga "Dijari" në qytetin e lashtë Vushtrri, organizim tejët i mire, shfrytëzim maksimal i hapësires, parking të mjaftueshëm, ashensorë funksional, strukturë e mirë e banorëve, dhe me pamje të hapur.

Përfshinë sipërfaqe prej 91.34m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, Banjo, Depo, Koridor dhe Ballkon me pamje të bukur NGA PARKU i kompleksit - Kati 1.

Vlene te theksohet qe banesa shitet ashtu siq eshte e mobiluar, mirepo mundet te mos perfshihet mobilet tjera ne qmim perveq Kuzhines.


Çmimi: 49,500 € (i negocueshëm)

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ Viber + WhatsApp ]
✆ +383 48 63 63 80
Leaflet
Në fillim