Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet lokali me fletë poseduese 0 EUR
Shitet banesa 78.79m2, kati 5, në Fushë Kosovë 0 EUR
Shitet banesa 86.67, kati 2 0 EUR
Shiten banesat 69.90, kati 1 dhe 69.30m2, kati 7 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Kodi 0484

Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri i autobusëve. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, dy banjo, wc, depo.

383 45 251 251
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shiten banesat 69.90, kati 1 dhe 69.30m2, kati 7 0 EUR
Shitet/jepet me qira lokali 50m2 0 EUR
Shitet banesa 57.29m2 në Prishtinë 0 EUR
Shitet shtëpia 280m2 prapa Grand Store 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione