SHITET Penthouse 92m² banim + 52.25 m² Terasë

52 000 EUR

Shitet nga: Enis Lahu 26 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrohet PËR SHITJE Penthouse në kuadër të një objekti shumë modern në Vushtrri

92m² Banim│52.25 m² Terasë│2 Dhoma gjumi│ Kati 5


Penthousi ndodhet në katin e 5-të, orinetim Jug-Lindje, në kuadër të një objekti të ri i posa finalizuarë, Shkollës Fillore dhe Policisë. E rethuar me 3 rrugë, me pozitë dhe qasje shumë të mirë në lagje, distanca të shkurta me pikat kryesore të qytetit dhe shumë përparsi tjera që do ta lehtësojnë përditshmërin tuaj.

Arkitekturë moderne, ndërtim shumë cilësor, dritare cilësore, ashensorë, oborr, parking rrugor dhe nëntokësorë dhe mbikqyrje e rregullt me kamera.

Përfshinë 92m² Banim dhe 52 m² Terasë, përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, dhe Koridor.

Ndër tjerash veqori shtesë e këti objekti është se keni pak banorë në hyrje, 2 banesa në katë, qetësi maksimale dhe afer keni shkollen fillore "SHMU 2", akademin Policore, QKMF dhe qasje të shpejtë në dy rrugët kryesore të lagjes.

Çmimi 52,000€ (i negocueshëm)Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ Viber + WhatsApp ]
✆ +383 48 63 63 80
Leaflet
Në fillim