SHlTET Banesa 92m2 në afërsi të "Friends Caffe" në Vushtrri

42 000 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Sot 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHlTJE Banes 92.77 m2 në afërsi të "Friends Caffe" në Vushtrri

92.77 m² Banim│2 dhoma gjumi│Kati 7-të

Në afërsi të "Friends Caffe" në zonën Qendër në Vushtrri, jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë simpatike, formë të mirë organizimi, e vendosur në qendër të qytetit më vetëm 2 minuta ecje deri tek "Kaleja", pamje të hapur, qasje të shpejt në rrugët kryesore, afër me shkollat fillore, të mesme, QKMF-në dhe Qendren.

Përfshinë sipërfaqe prej 92.77m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, Banjo, Koridor dhe me nje pamje të bukur.

Banesa ka pozitë perfekte në lagje, organzim shumë funksional, 7 banesa në katë, 2 ashensorë, orjentim nga perendimi, dritare gjerë në dysheme,hyrje e mirëmbajtur, parking para objektit, sheshi "Adem Jashari" shumë afer, marketet dhe restorantet shumë afër.


Çmimi: 42,000 € (i negocueshem)

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ +Viber ]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim