SHlTET Banesë 3+1 afër shkollës "Mustafë Venhari"

45 500 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Sot 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 3+1 afër shkollës "Mustafë Venhari" në Vushtrri

106m²│3 dhoma gjumi │Banjo │ Perdhese

Banesa ndodhet në një nga zonat më të mira për banim. E finalizuar para pak muajsh më shumë përkushtim, i ndarë në dy hyrje dhe vetëm 4 banesa në katë, orjentim të hapur nga Perendimi, planimetri fantastike dhe e shfrytëzueshme maksimalishtë, dritare cilësore, ashensorë funksional, parking të shumtë dhe garazha nën objekt.

Përfshinë sipërfaqe prej 106m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, Banjo, Depo, Koridor dhe Ballkon.

Banesa ka pozitë perfekte në lagje, organzim shumë funksional, 4 banesa në katë, Ashensorë, orjentim nga Perendimi, hyrje e mirëmbajtur rregullishtë, interfona në banesë dhe afer keni Shkollat Fillore, Marketet rrugët magjistrale dhe shumë përparësi tjera.

Çmimi: 45,500€

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ Viber + WhatsApp ]
✆ +383 48 63 63 80
Enis Lahu
  Online
044636380
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione