SHlTET Banesë 3+1 në afërsi me Real Marketin - Kati 6

49 000 EUR

Shitet nga: Enis Lahu Sot 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vushtrri
Ofrohet PËR SHlTJE Banesë 3+1 në afërsi me Real Marketin në Vushtrri

111.5m²│3 Dhoma gjumi│Banjo│Kati 6│Blloku B

Banesa ndodhet në katin e 6-të (nga 8 gjithësejt) në kuadër të një objekti i cili është në fazen finale të punimeve dhe shumë shpejt pritet te finalizohet. Rrugë kryesore, izolim tërmik, dritare cilësore, organizim shumë të mirë, 8 banesa në katë dhe 2 ashensorë.

Përfshinë sipërfaqe prej 111.5m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, Banjo, WC, Depo, Koridor dhe Ballkon me pamje të bukur nga rruga kryesore.

Banesa ka pozitë perfekte në kompleks, organzim shumë funksional, punim shumë cilësorë, rrugë kryesore, pamje të hapurë dhe të pa penguar, afër keni Qendren, QKMF, Shkollen Fillore dhe Trafikun Urban.

Çmimi: 49,000 €

Për më shumë informata:

✆ +383 44 63 63 80 [ +Viber ]
✆ +383 48 63 63 80
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione