Shes/Nderroj Apartamentin

0 EUR

Shitet nga: Anelo 22 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet/Nderrohet Apartament ne qytetin e Shengjinit me siperfaqe fizike 63.5 m2 (2+1) siperfaqe perbashket 15 m2 me siperfaqe totale 78.5 m2 dhe siperfaqe veramdes 23.5 m2 apratamenti ndodhet ne katin e 6 papafingo te nje pallati ne ndertim e siper. Nje pallat Me ndertime shum cilesore me leje ndertimi te interesuarit te kontaktojne viber ose whatsapp
00355693947777
Mundesi nderrimi me makine.
Leaflet
Në fillim