Shitet

52 000 EUR

Shitet nga: Kreshnik 02 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet apartament 1+1 ne Golem, pallati ngjitur me Hotel Grand Blue Fafa ish kompleksi Xixa. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit ose i dyti teknik. Apartamanti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushte bashkekohore. Shitet i mobiluar. Cmimi 52000 euro i diskutueshem. 0674001001
Kreshnik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione