kerkoje banese me qera

Kërkohet me qera nga: burim 06 Pri 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kerkoj banesa Me qera dhe shitje ne Prishtin Dhe Fushkosov , gjithashtu kerkoj troje,objekte Afariste ,shtepi dhe lokale per shitje dhe per qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim