TRAFIKA SHITET URGJENT

Shitet nga: Fatlum Podvorica 24 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 1
Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Ujë
Komuna: Artanë

Shitet trafika urgjent e cila shërben për shitje si dhe Fast Food. Po ashtu posedon edhe kukën për bratje.QMIMI 550 euro.
Mob:044 356 - 099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim