Dyer per Garazha

Shitet nga: kushtrim 03 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Shes dy Dyer per garazha, njëra 2.30 m dhe një 2.60 m, janë të ardhura nga Zvicrra dhe të përdorura... Çmimi 600 euro Për një, por i negociueshëm

Tel: 044 444 608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim