Garazh

Shitet nga: shemi 13 Korr 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Besianë
Dyre garazhe me gjersi 2.40 dhe gjatsi 2.20 jane te importuara nga Gjermania.Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim