Gjithëmonë ju ofrojmë më të mirën

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gush 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
DYER PER OBJEKTIN SHTEPIN GARAZHEN OBORRIN 044 393 088

Në bashkëpunim të ngushtë me klientët tanë ne do të përpiqemi që gjithëmonë të gjejmë zgjedhjen e duhur profesionale për ti përmbushur në maksimun kërkesat teknike me produktet tona. Eksperienca jonë e gjatë në prodhimin e dyerve per garazha , na jep komoditet në ofrimin e shërbimeve të cilat dalin edhe jashtë shtetit tone 'Ne synojmë që klientët tanë të na shohin si lider në këtë fushë , dhe që gjithëmonë të jemi të gatshëm ta ofrojmë atë që është më e mira dhe që e kërkon secili blerës individualisht.

-DYER PER GARAZHA .
-DYER PER OBJEKTE INDUSTRIALE.
-DYER PER OBORRE.
-DYER PER DHOMA .
-DYER ME SEZOR

I tërë shërbimi ynë është me garancion.

Kualiteti qëllimi ynë..
Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim