Hambar

Shitet nga: Shaban 10 Jan 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hambari është ne gjendje shum te mir, mund të perdoret në restorant ose oborre familjare si dekor, gjithashtu sa i perket, funksjonit te tij hambari i ka 5 presek dhe nje kosh dhe eshte i ndertuar nga druri i bungut .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim