KIOSK

Shitet nga: veton 16 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Besianë
shes kiosken ne gjendje te rregullt me rrym te instaluar gjersia e saj esht 2.50 cm kurse gjatsia esht 7 metra lartesia 2.40 ka dhe stiropol nermje plekut dhe iverices. iverica edhe e trash 0.2 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim