Kontinjer

Shitet nga: Lumi 05 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Besianë
Kontenjeri esht prej metali i pershtatshem edhe per zyre depo esht 12.2m i gjat gjersi 2.40 dhe lartsi 2.60 shum i ruejtun me mbuloj te inprovizuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim