Lokale me qera

Shitet nga: Adrian 14 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Ipen lokalet me qera , lokalet jane te rregulluara moderne gjenden ne Podujeve , jane te pershtatshme per gjdo lloj biznesi si psh (furra , ordinanca mjeksore , kafe , banke , restorante, gjelltore ,etj,) ka qarkullim te njerzeve. Ka vend parkimi te mjaftueshem , gjenden ne mes te dy shkollave Shaban Shala dhe Naim Frasheri!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim