Shes dyert per garaZhe, dhe dere bodrumi

Shitet nga: Ardit 30 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Adresa: Rruga Selim Obranca Obrance
Komuna: Besianë
Gjendje super te mire! Shume pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim