shes rama per lokale, qmimi sipas marrveshjes

Shitet nga: besnik 19 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes ramat e hekurit jane shume te ruajtur dhe ne gjendje shume te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim