shiten kotecat per pula apo plluma

Shitet nga: burim hasani 23 Nën 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Adresa: shiten kotecat
Sipërfaqe: 2.5 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Besianë
shiten kotecat per pula dhe plluma jan shume te mire dhe shume te shfytzueshme ni kotec i za 30 deri 40pula per me shume info kontakto kotecat jan perdore 3muji
045 230 555
044 241 022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim