TRAFIKA SHITET URGJENT

Shitet nga: Fatlum Podvorica 24 Jan 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Adresa: 1
Sipërfaqe: 1 m2
Komuna: Besianë
Shitet trafika urgjent e cila shërben për shitje si dhe Fast Food. Po ashtu posedon edhe kukën pë bratje. QMIMI 550 euro.
Mob:044 356 - 099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim