Dhoma, Lokale, Bazena, Dush-kabina, Pushimore.

Shitet nga: Beqë Rexhahmetaj 12 Gush 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Isniq - Deqan
Sipërfaqe: 18 m2
Komuna: Deçan
O FE R T Ë
NGA "SHKUMBINI AG"

SHKUMBINI AG përveç Garazhave, ofron edhe produkte tjera nga betoni. Këto produkte janë të kompletuara nga "A-ZH", mund të plotësojnë nevoja të ndryshme personale, familjare dhe bisnesore

Bazeni = 2,490.00 euro
Dush-kabina = 6,690.00 euro
Dhoma = 8,795.00 euro
Lokali = 7,495.00 euro
Pushimore = 6,390.00 euro

Në Çmimin e produkteve bënë pjesë edhe transporti, juve ju mbetet vetëm t'i merrni qelsat.

Me produktet tona ndjeheni evropian.

Na kontaktoni - vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim