Garazhë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Beqë Rexhahmetaj 12 Gush 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: isniq - deqan
Sipërfaqe: 18 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Deçan
Garazhë komplet e montuar fabrikisht,e kompletuar me dyer dhe dritare, e izoluar dhe e fasaduar,e transportuar deri te vendi ku ju doni të futeni veturen brenda.
Porosit dhe Bëje Garazhen për veturë për 2 ditë.
Me produktet tona ndjeheni evropian.

Për informata më të hollsishme na kontaktoni.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim