German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

Shitet nga: German Tore 21 Sht 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Decan
Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Ujë
Komuna: Deçan
German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kosovës jemi lider për shitje servisim dhe montim të dyerëve. Të vetmit ne në Kosovë sjellim panell me trashesi 45mm dhe 60mm. Po ashtu sjellim në Kosovë dyer kundër zjarrit dhe dyer metalike me 25 vite garancion.Sallonet tona të shitjes gjinden vetëm në Prishtinë Kodra e Trimave mbi stacionin policor dhe në Klinë përball Nora Market.
044 163 337 - 045 338 157
Ose VIBER
+377 44 163 337 - +383 45 338 157
Kërkoni GERMAN TORE për kualitet dhe cilesi Gjermane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim