shitet garazha per autolarje

Shitet nga: ramiz 09 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Deçan
shes garazhen per autolarje me dimensione 12 m x 5 m,me tri kabina .Eshte konstruksion metalik dhe ka mbuloje me cerade te kualitetit te larte me afat qendrueshmerie dhjetevjecare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim