TRAFIKA SHITET URGJENT

Shitet nga: Fatlum Podvorica 30 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Deçan
Shitet trafika urgjent e cila shërben për shitje si dhe Fast Food. Po ashtu posedon edhe kukën për bratje.QMIMI 550 euro.
Mob:044 356 - 099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim