Shiten 2 garazha ne Fushe Kosove

8 500 EUR

Shitet nga: ... 30 Korr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Urgjent shiten dhe nderrohen 2 garazha me flet poseduese ne Fushe Kosove ne objektin e Princesha Construction, rruga shefki kuleta lagjija dardania.
Ndrrim i mundshem edhe me vetura Golf 6, Audi A4, ose A6, BMW 3

+38349489661
Leaflet
Në fillim