Urgjen Shitet Garazha montuese

333 EUR

Shitet nga: Naser Arifi 03 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Shes garazhen asht e fort stabile dyer nuk ka asht 3×5 e pershtatshme per ker per dru dhe per nevjloja personale nr i telit edhe viber ju lutem prej 8:00 deri 20:00 bon edhe sms
Naser Arifi
+37745699619
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione