Garazha. tek Qafa, 15 m2

6 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjencioni i patundshmerive REZIDENCA 29 Korr 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shitet garazha, tek qafa, pra garazhat e qafes, ne lokacion mjaft te frekuentuar dhe te nevojshem per parking privat

-15 m2,
-hapesire e mjaftueshme per veture, por edhe per pajisje shtese.

-pronari i garantuar

qmimi: 6700 euro
agjensioni Rezidenca: 044 173 593
Agjencioni i patundshmerive REZIDENCA
044173 593
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione