Shitet garazha per automjet perball fakultetit AUK

4 200 EUR

Shitet nga: Ismet Gashi 10 Tet 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Garazhden per automjet e cila gjindet ne rrugen Shpetim Robaj ne Prishtine . Objekti i gjashte garazhda numer 2 . Garazhda gjendet ne katin perdhes . Qmimi 4200 euro dhe i diskutueshem
Ismet Gashi
049377088
Leaflet
Në fillim