Shitet shatori(konteineri)

800 EUR

Shitet nga: Trafika 05 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Sipërfaqe
18 m2
Komuna
Prishtinë
Shitet ky lloj konteineri apo shatori, 18m2 eshte origjinal i UNICEF-it i materialit te veçante izolues, gome e perzier me pllastike i cili i qendron temperaturav te nxehta dhe te ftohta. Posedon edhe nje mini solar ne te cilin eshte e lidhur drita dhe mbushesi i telefonav, montohet dhe çmontohet pjesë pjesë (posedoj edhe manualin, udhezuesin e montimit). Mund te perdoret edhe si garazhe. Çmimi 800 euro.
Gjendet ne Hajvali- Prishtinë.
Shkruaj ne viber +38349181881
Leaflet
Në fillim