2 bashkebanuese femra te fakulteti Iliria 48€

Jepet me qera nga: jehona 09 Tet 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kerkojme dy bashkebanuese femra , banesa gjendet tek fakulteti iliria. banesa eshte ndertim I ri dhe perbehet nga dy dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhine. shpajz banjo ballkon. kati I dyte. mobiljet jane te reja.
Leaflet
Në fillim