Kërkojmë dy bashkëbanuese në Prishtinë

0 EUR

Jepet me qera nga: Vjollca 15 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Jemi dy motra dhe kërkojmë dy bashkëbanuese (vajza). Banesa ka dy dhoma, kuzhinë, banjo dhe ballkon, ka nxemje me termokos dhe ujë 24 orë. Banesa gjendet në lagjen Aktash në Prishtinë, ka lokacion shume të mirë, vetëm 5 minuta ecje nga sheshi i qytetit dhe afër fakulteteve (Ekonomik, Juridik, Filozofik).

Për cdo informatë më të hollësishme, ju lutem kontaktoni në numrin 045593796.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione