Bashkebanuese

Kërkohet me qera nga: Bahrije Fetahi 11 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Kerkojme nje ose dy bashkebanuese. Banesa ndodhet ne lagjen Bregu i Dielllit te banesat e kuqe , ka 2 dhoma gjumi dhe nje kuzhine. Cmimi i baneses eshte 230 euro , i ndare proporcionalisht . Momentalisht jemi tri cimere .
Bahrije Fetahi
045679476
Leaflet
Në fillim