Kerkoj 4 cimer meshkuj per banim

0 EUR

Kërkohet me qera nga: Harbin 04 Sht 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Kerkoj 4 cimer per banim ne lagjen e spitalit , banesa eshte 60 meter katror e mobiluar , ka dhom gjumi si dhe sallon me kuzhin , qmimi per banim eshte 60 euro ne muaj me te gjitha shpenzimet e hequra.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione