Kërkoj urgjentisht një bashkëbanuese (f)

0 EUR

Kërkohet me qera nga: Dafina 27 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Kërkoj një bashkëbanuese femër në kuadër të banesës ku do të jemi vetëm dy persona. Banesa gjindet në lagjen DODONA.. Kushtet ne banesë janë shumë të mira dhe është një lagje e qetë.
Për çmimin dhe shpenzimet të tjera, mund të shkruani edhe në viber.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione