Kerkojm 1 cimer

0 EUR

Kërkohet me qera nga: Jasmini 26 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
jemi 3 student kerkojm edhe nje te na bashkangjitet dhe te kerkojm nje banes se bashku
banesa duhet te jet afer fak mjeksis ose ne ulpian ose te lagjja e spitalit
Viber : +38345964244
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione