Banes per student

0 EUR

Jepet me qera nga: Arian 23 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Ofrojme banesa me qera per student. Jan te mobiluara dhe me kushte shume te mira.
Nese jeni te interesuar na njoftoni ne numrin e shënuar ne shpallje.
Gjendemi ne Breg te Diellit Prishtine afer konvikteve.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione