Dhoma te lira me qera per vajza

0 EUR

Jepet me qera nga: Aferdita 27 Maj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 55 euro ndersa per muajin korrik dhe gusht ka lirim 20%.
Aferdita
045638773
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione